Novinky

Máme první kolo :-)

Máme první kolo! Děkujeme paní Monice Granja, ředitelce Výboru dobré vůle - Nadace Olgy Havlové, za krásné kolo, které budou moci využít klienti našeho chráněného bydlení a také klienti, kteří se v červnu zúčastní cyklo rehabilitačního pobytu na Pálevě. Jde o tréninkový pobyt s nácvikem činností spojených s cestováním, pobytem v přírodě, společným vařením apod. Projekt je realizován za podpory Magistrátu hl. m. Prahy prostřednictvím zdravotnického grantu města.   

Kola pro klienty BONY

Sháníme kola pro naše klienty, chceme tak dosáhnout jejich vyšší mobility a samostatnosti. Chráněná bydlení jsou totiž vzdálena od přirozených center jednotlivých čtvrtí, takže máme sice klid, ale taky "všude daleko". Nehledáme nic speciálního, pouze kolo s dospělým rámem a přehazovačkou. Zvládneme opravit i lehce poškozená kola. Takže pokud máte doma starý bicykl, co už nepoužíváte, napište nám na adresu marie.hyklova@bona-ops.cz nebo volejte 739 320 511.

 

 

COVID-19 - spolu to zvládneme!

Všem zaměstnancům BONA, o.p.s., včetně zaměstnanců OZP, chceme tímto poděkovat za snahu, úsilí a výdrž, se kterou zvládají současnou situaci a zapojují se do všeho, co je aktuálně potřeba. Tím myslíme šití roušek pro klienty a zaměstnance BONA, o.p.s.

Provoz prádelny od 16. 3. 2020

Rádi bychom vám oznámili, že od pondělí 16. 3. 2020 má prádelna BONA omezenou otevírací dobu a od 1. 4. pak bude provozovna na Čimické uzavřena. Stěhujeme se do nových prostor v Karlíně. Naše prádelenské služby však budete moci využívat dále, o detailech vás budeme informovat.  

Vítejte doma...

Díky podpoře ze strany Magistrátu hl. města Prahy, radního pro oblast bydlení Adama Zábranského, zaměstnanců Odboru bytového fondu a velkému úsilí našich sociálních pracovnic Terky Pauknerové, Blanky Petrákové a mnoha dalších se podařilo zabydlet první 2 lidi, které celoživotní zápas s duševní nemocí na nějaký čas vyhnal až na ulici. Jsme za obě paní vděční, že nyní mohou s naší podporou získat opět pevnou půdu pod nohama a domov, který spousta šťastnějších z nás vnímá jako samozřejmost.

Truhlárna Hobline se účastní akceleračního programu IMPACT FIRST

Naši truhlárnu Hobline vybrali do akceleračního programu pro společensky prospěšné projekty Impact First, který realizuje pražský Impact Hub.

Stránky

Subscribe to Zdroj pro titulní stránku