Socioterapeutické centrum U Kocoura

 
Kontakt

Kontaktní osoba: Jan Kret
Tel.: 283 853 090, 605 984 003
E-mail: jan.kret@bona-ops.cz
Adresa: U Drahaně 143b, 181 00  Praha 8
Otvírací doba: pondělí – pátek 13:00 – 16:30 

V Socioterapeutickém centru U Kocoura najdete Knihovnu a Klub U Kocoura. Hlavní činností centra je pořádání kulturně vzdělávacích aktivit pro uživatele služeb BONA, o.p.s., ale také pro zájemce z řad veřejnosti. V rámci knihovny a klubu je možné si zdarma zapůjčit knihy a časopisy, využívat klidu čítárny, informační knihovnické služby, internetu nebo se účastnit aktuálně nabízené aktivity.

Prostor je možné využívat také na různá setkávání, porady, výběrová řízení nebo individuální schůzky. Probíhá zde např. peersky vedená skupina zaměřená na Cesty k zotavení.


Nabízíme

  • půjčování knih, novin, časopisů ZDARMA - můžete si vybrat z celé řady žánrů: česká a světová klasická literatura, romány, životopisy, poezie, dětská literatura, dobrodružná literatura, science fiction, naučná a odborná literatura...
  • možnost využívat klidu naší čítárny, můžete si přinést i četbu vlastní
  • informační a poradenské knihovnické služby
  • exkurse
  • možnost využití internetu

Děkujeme knihkupectví Wales za darované knihy do naší knihovny!


Jak se k nám dostanete?

Ze zastávky metra „Kobylisy“ (trasa C) jeďte autobusem 177 nebo 200 do zastávky „Katovická“. Pak už po svých kolem plotu Psychiatrické nemocnice Bohnice až k hlavní bráně. Dále napříč areálem léčebny směrem k Socioterapeutické farmě. Zelenou brankou vyjdete ven z léčebny na ulici U Drahaně. Dáte se doprava a na malé „návsi“ mezi žlutými obytnými domy uvidíte přízemní domek s rovnou střechou a dřevěnými vraty. A jste u cíle!

                                 

 

Zveme Vás na Šachy U Kocoura - každou středu od 14:30 do 16:00.